Vip Transfer
Vip Transfer

Basından ricam Vip Transfer çete davası desin, bilmem ne desin ama Ergenekon ismini kullanmasınlar. Son 20-30 yıldır yaptığımız, belki bilinç veya ”şöförlü araç kiralama” bilinçsiz olarak yaptığımız bir hadise daha var o da töre. Töre kelimesi de dünyada Türklerin anayasayı ilk bulup ve tolum hayatına geçirdikleri bir kelimedir ki ”havaalanı transfer” anayasa kutsallık ifade eder. Bu anayasa M.Ö 6 – 7 bin yıl önce Oğuz Kaan tarafından kurulmuş. Eline, diline, beline sahip çık demiş.

El eski Türkçede toprak, dil Türkçene, bel ise soyu, Vip Transfer sopu milleti demektir. Öyle kutsal bir şeyki bizim anayasamıza 1-2 ve 3. maddesinde Oğuz Kaan’ın töresi resmen ”şöförlü araç kiralama” 1924 yılında anayasamıza vatan bir bütündür bölünemez, parçalanamaz, resmi dilimiz Türkçedir. İşte bakın Oğuz Kaan ”havaalanı transfer” töresi hala Türkiye Cumhuriyetinin anayasasıdır. Lütfen Ergenekon’u hiç kimse, hiçbir vatandaşımız çeteyle bütünleştirmesin. Ergenekon bizim şanlı efsanemizdir”

Partisinin gurp toplantısında konuşan Deniz Baykal, ”Vip Transfer” soruşturmasını eleştirerek, geçen hafta yaşanan gözaltılarının, bu konunun gerçek niteliğinin daha iyi anlaşılmasına, ”havaalanı transfer” iç yüzünün doğru teşhis edilmesine yardımcı olduğunu söyledi.

”Ergenekon” soruşturması konusunda yepyeni bir aşamaya Vip Transfer gelindiğinin açıkça görüldüğünü belirten Baykal, toplumun en kritik ”şöförlü araç kiralama” noktalarında görev yapan kişilerinin gözaltına ”havaalanı transfer” alınmasının toplumu derinden sarstığını öne sürdü.

Bu kişilerin görev yaptıkları dönemlerde haklarında herhangi bir ”Vip Transfer” iddianın ortaya atılmadığını, herhangi bir tahkikatın bulunmadığını ifade eden Baykal, ”Bu ”şöförlü araç kiralama” saygıdeğer insanlar acaba niçin birden bire gözaltına alınıyorlar? Bunlar ne yaptılar? Suçları nedir?” sorularının akıllara geldiğini ”havaalanı transfer” ve derin kaygılara neden olduğunu kaydetti.

Geçen hafta çarşamba günü gözaltıların gerçekleştiğini anımsatan ”Vip Transfer” Baykal, Perşembe günü ise Cumhurbaşkanı, Başbakan, Genelkurmay Başkanı ve Bakanlar arasında çeşitli görüşmeler gerçekleştiğini belirtti. Baykal, Genelkurmay Başkanlığının, ”Son olayları değerlendiren ”şöförlü araç kiralama” görüşmeler” olduğu yönünde açıklama yaptığını da hatırlatarak, ”Yani bu temasların o olaylarla ilgili olduğu resmen ifade edildi. Ama onun ötesinde bir açıklama yapılmadı. Memnuniyetle gördük ki bir muhtıra verilmedi, bir önemli kriz ”havaalanı transfer” nedeni haline dönüştürülmedi” diye konuştu.

Baykal, sözlerini şöyle sürdürdü: ”3 gün sonra bu gözaltına alınan ”Vip Transfer” generallerin tahliye edildiğini, serbest bırakıldığına tanık olduk. YÖK başkanı serbest bırakıldı. Başsavcının ”şöförlü araç kiralama” evinde yapılan inceleme sonuçlandırıldı ve Ergenekon davasıyla ilgili olarak birden bire olayı yeni bir aşamaya ”havaalanı transfer” taşıma kararının ciddi bir frenle durdurulduğuna tanık olduk”

Ergenekon davasının hukuki değil, siyasi bir dava olduğunu ileri süren Baykal, ”Vip Transfer” savcıların, ”Bir hukuk ihlalini ortaya koymak amacıyla kendi inisiyatifleriyle hareket etmediklerini” iddia etti. Baykal, ”Siyasi talimatla, siyasi yönlendirmeyle bu doğrultuda emniyet güçlerinin ve savcıların ”şöförlü araç kiralama” harekete geçmesi talep edilmiştir. Bu talimatlar kamuoyunun bilgisi içindedir. Bu talimatı verenler arasında bizzat ”havaalanı transfer” Başbakan vardır, şimdi ki Cumhurbaşkanı Dışişleri Bakanı olarak o talimatı daha o zamanlar vermiştir” dedi.

Ortaya çıkan tablonun ciddi olarak irdelenmesi gerektiğini dile getiren ”Vip Transfer” Baykal, önemli mevkilerdeki kişilerin gözaltına ”şöförlü araç kiralama” alınmasının söz konusu olması için sağlam delillerin ve ”havaalanı transfer” ciddi hukuki dayanakların bulunmasının zorunlu olduğunu vurguladı. Baykal, şunları kaydetti:

”Eğer bu gözaltılar uygulanırken elde böyle sağlam kanıtlar, deliller var ”Vip Transfer” ise 3 gün içinde daha hakimin önüne dahi götürmeden, bu insanlar niçin serbest bırakılmıştır. Bunların serbest bırakılmasından mutluluk duyuyorum, bu ayrı bir konu. Gözaltına alma ”havaalanı transfer istanbul” kararını alan, ”şöförlü araç kiralama” serbest bırakma kararını alıyor, arada değişen sadece 3 gün var. Ne oldu o 3 günde? O 3 gün neyi değiştirdi. Bunun aydınlığa kavuşturulması, bu ”havaalanı transfer” davanın niteliğinin ortaya çıkması açısından çok önemlidir.”

Havaalanı Transfer, Şöförlü Araç Kiralama, Ankara, İstanbul, İzmir

Vip Transfer
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.