Havaalanı Transfer
Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer Üçer’in son ziyareti ise DTP’nin Van’ı savaş alanına çevirdiği 1 Kasım’daki eylemden hemen öncesine denk geldi. Eski öğrencilerinin yanı sıra okuldaki diğer sınıflarla da görüşen Üçer’in “Yarın bizim il başkanlığının önüne gelin, size hediye vereceğiz” dediği vurgulandı. Havaalanı Transfer Çocukları hediye yalanı ile kandıran Üçer’in DTP İl Başkanlığı önünde eyleme katıldığı ve eylemcileri yönlendirdiği ise polis kayıtlarında yer alıyor. Polis kayıtlarına göre eyleme Üçer’in eski okulundan 100’ü aşkın çocuk katıldı. Bazı öğrenciler kendilerini Üçer’in davet ettiğini itiraf etti.

Çocukları hep kullanıyor

Öğrenciler, sadece 1 Kasım’daki eylemde kullanılmadı. Havaalanı Transfer DTP ve örgüt yandaşları, daha önceki eylemlerinde de aynı okulun öğrencilerini kullanma yolunu seçti. Okulun bulunduğu Karşıyaka Mahallesi’nde DTP’nin birinci parti olması ve terör örgütünün aileleri tehdit ederek çocuklarını eylem zamanlarında okula göndermemesi yönünde baskı yapması da etkili oldu. Vekilin Akıl Almaz Havaalanı Transfer İşi Okul idaresinin, çocukların eyleme götürülmesini engelleyemediği de ifade ediliyor.

Polis işkencesi söylemiştir!

DTP Van Milletvekili Üçer, hakkındaki iddialarla ilgili BUGÜN’ün sorularını cevaplandırdı. Çocukları kandırdığı iddiasını “Çok saçma” olarak nitelendiren Üçer, hakkındaki iddiaları “Bizzat AKP’li vekiller, AKP İl Başkanı gibi çalışan Vali ve Emniyet Müdürü’nün düzmecesi” sözleriyle değerlendirdi. Havaalanı Transfer Böyle bir iddiayı kabul etmeyeceğini söyleyen Üçer, Başbakan’ın Van’a gelmemesi, gelmesi durumunda protesto edileceği yönündeki çağrısını kamuoyu önünde yaptığını kaydetti.

“Kendi politikalarımıza çocukları alet etmeyiz” diyen Üçer, öğretmenlik yaptığı okulun yanı sıra başka okulları da ziyaret ettiğini ifade etti. Üçer, eyleme katılan bazı http://havaalani-transfer.neistersen.com.tr/ çocukların kendi ismini vermesiyle ilgili olarak ise, “O emniyet müdürlüğünde her gün işkence ediliyor. Çocuklar, Havaalanı Transfer böyle bir ifade vermişse, işkence altında vermiştir” diye konuştu.

Vekilin Akıl Almaz Havaalanı Transfer İşi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.