Havalimanı Transfer Ankara cuma namazına müteakip Nevşehir’in Derinkuyu ilçesine bağlı Kuyulutatlar köyünde ankara havaalanı otobüs şehit Erhan Karataş için cenaze töreni düzenlendi.

Nevşehir Valisi M. Asım Hacımustafaoğlu, Havalimanı Transfer Ankara ve Kayseri Jandarma Bölge Komutanı Tuğgenaral Ali Aydın, Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile daire amirleri, kaymakamlar, vip havaalanı transfer ankara ilçe belediye başkanları ve binlerce kişinin katıldığı cenaze töreninde, PKK’ya lanet okundu. ‘Kahrolsun PKK’, ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganlarının atıldığı cenaze namazında, havaalanı transfer ankara şehidin tabutuna sarılarak gözyaşı döken baba Adnan Karataş’ın feryadı ise yürekleri dağladı.

Köydeki Fatih Sultan Havalimanı Transfer Ankara Camii’nde Nevşehir Müftü Vekili Ali Gülden tarafından kılınan cenaze namazının ardından şehit Karataş’ın naaşı köy mezarlığına defnedildi. Gözyaşlarının aktığı cenazede, Havalimanı Transfer Ankara sinir krizleri geçiren şehidin yakınları ise vatandaşlar tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.

Cizre’de askeri araca düzenlenen saldırı sonucu şehit olan er Turan Damgacı’nın (Havalimanı Transfer Ankara) cenazesi son kez evine getirildi. Evin önünde toplanan şehidin yakınları teröre lanet okurken, anne Elmas Damgacı, “Benim bir oğlum vardı. Bu teröristlerin Allah belasını versin. Bunların kökü kurusun. Bu terör örgütünü artık bitirsinler, içim yanıyor” diye feryat etti.

Cizre’de şehit olan Er Turan Damgacı’nın cenazesi Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nden (Havalimanı Transfer Ankara) alınarak son kez Kartal Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki evine getirildi. Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu sokaktan içeri girdiğinde evin önünde bekleyen ailesi ve yakınları şehidi gözyaşları ve alkışlar eşliğinde karşıladı.

Daha sonra evinin önünden törenle uğurlanan Damgacı’nın cenazesi, Havalimanı Transfer Ankara daha sonra Maltepe’deki Yusuf Ziya Üçüncü Cami’ne getirildi. Burada şehit er Damgacı için öğleyin Nevşehir Müftüsü Süleyman Aktaş tarafından cenaze namazı kıldırıldı.

Havaalanı Transfer, Şöförlü Araç Kiralama Ankara

Havalimanı Transfer Ankara

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.