Havaalanı Transfer İzmir

Havaalanı Transfer İzmir

İzmir’de, ”ihaleye fesat karıştırmak, Havaalanı Transfer İzmir imar kanuna muhalefet, rüşvet alıp vermek, görevi kötüye kullanmak, görevi ihmal etmek, irtikap, devleti zarara şöförlü araç kiralama uğratmak” iddialarıyla ilgili gözaltına alınarak adliyeye gönderilen 74 kişiden 39’u tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Havaalanı Transfer İzmir Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye gönderilen ve Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadeleri alınan 74 zanlıdan 8’i serbest bırakıldı.

Mahkemeye sevk edilen 66 kişiden aralarında Güzelbahçe Belediye Havaalanı Transfer Başkanı E.A. ile Menderes ilçesine bağlı Değirmendere beldesinin Belediye Başkanı N.Ş.E’nin de yer aldığı 39’u tutuklandı. 27 kişi ise mahkemece serbest bırakıldı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Havaalanı Transfer İzmir ekipleri 4 gün önce gerçekleştirdiği operasyonda, Güzelbahçe Belediye Başkanı E.A, Değirmendere Belediye Başkanı N.Ş.E, bazı meclis ve encümen üyeleriyle belediye çalışanlarının da şöförlü araç kiralama aralarında Havaalanı Transfer bulunduğu çok sayıda kişiyi gözaltına almıştı.

İzmir Milletvekili Taha Aksoy, AK Parti’nin 29 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde İzmir Büyükşehir Belediye başkanı adayı oldu…

AKSOY DOĞRULADI: ERDOĞAN ARAYIP TEBLİĞ ETTİ

AK Parti İzmir Milletvekili Taha Aksoy, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Havaalanı Transfer İzmir kendisini aradığını ve partinin İzmir Büyükşehir Belediyesi başkan adayı şöförlü araç kiralama olduğunu tebliğ ettiğini bildirdi.

AA muhabirinin görüştüğü Taha Aksoy, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini saat 01.30’da telefonla aradığını ifade ederek, şunları kaydetti:

”Başbakanımız arayarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığımı tebliğ etti. Havaalanı Transfer İzmir Benim ismim zaten İzmir Büyükşehir Belediyesi başkan Havaalanı Transferadayları arasında geçiyordu, onun için sürpriz olmadı. Hayırlısı olsun diyorum. İzmirlilerle buluştuğumuzda kendimizi anlatacağız. Sonucu birlikte bekleyeceğiz.”

Taha Aksoy, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’da yapılacak toplantıda, Havaalanı Transfer İzmir kendisinin adaylığını açıklayacağını bildirdi.

AK Parti 2004 yılındaki yerel seçimlerde de Ahmet Piriştina’nın karşısına Aksoy’u Havaalanı Transfer çıkarmıştı. Aksoy, beklenenin oldukça üzerinde bir oy şöförlü araç kiralama aldığı seçimleri Piriştina’ya karşı kaybetmişti.

Havaalanı Transfer İzmir
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.