2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan neistersen.com.tr, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

13 yıllık serüvende, 600 çalışanı, ayda 42,5 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 5 milyardan fazla sayfa görüntülemesi, 2 milyona yakın aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük e-ticaret ve ilan platformlarından birisi haline geldi.

Teknolojiye yatırım yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen neistersen.com.tr Türkiye’nin en sevilen emlak, otomotiv, turizm ve ikinci el araba sitesi ile süper markaları arasında yer alıyor.

Yetkin ve dinamik insan kaynağı; benzersiz teknolojik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Kaynak ; neistersen.com.tr

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.