Etimesgut Havaalanı Transfer
Etimesgut Havaalanı Transfer

THY’nin Jet Etimesgut Havaalanı Transfer Airways’den kiraladığı Boeing 777-300 ER tipi yolcu uçaklarında sunulan “first class” hizmetinin tanıtımı için çekilecek reklamlarda oynayacak olan ünlü aktör Kevin Costner gelir gelmez ne istersen kolları sıvadı. Reklam çekimlerine bugün başlanırken, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nin 205 numaralı kapısının olduğu bölüm tamamen çekim için ayrıldı. Çekimlerin şöförlü araç kiralama yapıldığı alan kalın siyah perdelerle kapatılırken, korumaları da çekimler sırasında bu bölümde bekleyerek Costner’ın güvenliğini sağladı. Ünlü aktörü karşısında gören havalimanı çalışanları ve yolcular ise Havaalanı Transfer fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Costner ise fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmazken, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

Öte yandan, Zülfü Livaneli de çekimler devam ederken Etimesgut Havaalanı Transfer ziyarette bulundu. Kevin Costner’ın kendi kitabını okuduğunu ve ne istersen ünlü aktörle sohbet etmek için şöförlü araç kiralama geldiğini söyleyen Livaneli’nin ünlü aktör ile bir film projesi için görüştüğü iddia edildi. Livaneli’nin Kevin Costner’ın Havaalanı Transfer başrolünü oynayacağı Atatürk rolü için bir teklif yaptığı kaydedilirken, Livaneli’yle birlikte organizatör Ahmet San’ın bulunması dikkat çekti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Rusya Enerji Etimesgut Havaalanı Transfer Bakanının davetlisi olarak bugün Rusya’nın başkenti Moskova’ya gidiyor. Alınan bilgiye göre, İbrahim Ulusan isimli şahıs, Taksim Meydanı’na gelerek Gazze’ye yönelik saldırılarını sürdüren İsrail’i şöförlü araç kiralama protesto etti. “Kahrolsun İsrail” sloganları atarken bir yandan da üzerine benzin döken şahıs, ne istersen elindeki çakmağı çakınca bir anda alev aldı. Kısa sürede alev topuna dönen şahsa ilk müdahale polis ekiplerinden geldi. Yoldan geçen bir Havaalanı Transfer otobüsteki yangın söndürme tüpünü alan polis memurları, alev alev yanan şahsa gerekli müdahalede bulundu. Müdahale sırasında bir polis memurunun elindeki sigara dikkat çekti.

Kameralara saniye saniye yansıyan olayda ağır yaralanan şahıs, Etimesgut Havaalanı Transfer Taksim İlkyardım Hastanesi’ne şöförlü araç kiralama kaldırılarak tedavi altına alındı. A.A muhabirinin edindiği bilgiye göre, bugün akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanından Rusya’ya ne istersen gidecek Bakan Güler’in, Havaalanı Transfer Rusya Enerji Bakanı ile Rusya-Ukrayna doğal gaz anlaşmazlığındaki son gelişmeler, elektrik ve enerji yatırımları konusunda görüşmelerde bulunması bekleniyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Güler, daha önceki açıklamalarında, Etimesgut Havaalanı Transfer Türkiye’nin, Rusya-Ukrayna doğal gaz anlaşmazlığı konusunda ”arabuluculuk” görüşmelerini sürdürdüğünü vurgulamıştı.

Zir vadisi’ndeki Ermeni Mezarlığı’nın 200 metre ilerisindeki metruk bir Etimesgut Havaalanı Transfer binanın bahçesinde Savcının nezaretinde gerçekleşen kazıda tam anlamıyla bir Havaalanı Transfer cephaneliğe ulaşıldı. Derinleştirilen kazıda bomba izlerinin bulunmasıyla herhangi bir tuzaklama ihtimaline karşı olay yerine jammer cihazı getirildi.

Devam eden kazıda polis, Ergenekon’un ikinci yeraltı cephaneliğine ulaştı. Etimesgut Havaalanı Transfer Metruk binanın ne istersen bahçesinde, 36 el bombası, 6 gösteri bombası, Havaalanı Transfer 800’den fazla G3 mermisi, 12 anti personel tüfek bombası, 12 bubi tuzağı ve 12 aydınlatma fişeği bulundu.

Etimesgut Havaalanı Transfer
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.