Çubuk Havaalanı Transfer
Çubuk Havaalanı Transfer

Bu sezon da Çubuk Havaalanı Transfer süper Lig’in ilk yarısını lider bitiren ve büyük bir başarıya imza atan Kırmızı-Beyazlılar, Fortis Türkiye Kupası’ndaki üçüncü maçında Sivas 4 Eylül Stadı’nda Denizlispor’u konuk ediyor… 2 maçta 4 puan toplayan Yiğidolar, C Grubu’nda üçüncü sırada bulunuyor. 2009’daki ilk resmi maçını taraftarının önünde oynayacak olan Kırmızı-Beyazlılar’da, havaalanı transfer sakat olan tecrübeli defans oyuncusu Hayrettin Yerlikaya dışında eksik bulunmuyor. Konuk takım Denizlispor’da ise tedavisi süren Selahattin ile Süleyman, zorlu 90 dakikada forma giyemeyecekler.

Bu amaçla pek çok kamu kurumu ile işbirliğine Çubuk Havaalanı Transfer giden kurum, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan, tüm öğrenci velilerinin meslek bilgilerini isteyerek 15 havaalanı transfer milyon kaydı incelemeye aldı. SGK, polisin yaptığı kimlik denetimlerini de fırsat bilerek, kayıtdışı çalışanları tespit etti. Bu şekilde de 6 bin kişi kayda alındı.

Sosyal Güvenlik Reformu ile bankalar ve kamu kurumlarına Çubuk Havaalanı Transfer kimlik ve mesleki bilgilerini kurumla paylaşma zorunluluğu getiren SGK, bu çerçevede 16 kurum ve kuruluştan bilgi toplamaya başladı. SGK, Milli Eğitim, Sağlık, Tarım, Turizm ve Ulaştırma gibi tüm icracı havaalanı transfer bakanlıklar yanında, PTT, spor federasyonları, Türk Telekom, GSM operatörleri, bankalar ve noterlerden, 2008 yılı ekim ayından itibaren ‘meslek bilgileri’ almaya başladı.

‘Tık gel kardeşim diyoruz’

Konuya yönelik olarak bilgi veren SGK Başkanı Fatih Acar, Çubuk Havaalanı Transfer şunları kaydetti: ‘ Kayıtdışı ile mücadele anlamında, haksız rekabetin önlenmesi bakımından yasadan da aldığımız yetkiyle birtakım çalışmalar yapıyoruz. 16 kurumdan aldığımız bilgilerle enteresan şöförlü araç kiralama rakamlara havaalanı transfer ulaştık. İşverenler artık dikkat etsin. Diyelim polis otelde çalışanların kaydını alıyor. Bakıyoruz oradan sigortalı mı, değil mi, değilse, tık diye gel kardeşim diyoruz. Çapraz denetim yapıyoruz.’

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı binasına düzenlenen bombalı Çubuk Havaalanı Transfer saldırının zanlısı yakalandı. Zanlıyla bağlantılı oldukları havaalanı transfer gerekçesiyle 7 kişi daha gözaltına alındı.

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı’na bombalı saldırı gerçekleştirdiği Çubuk Havaalanı Transfer iddiasıyla İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bir süredir havaalanı transfer aranan Cemal B., Topkapı’da yakalandı. 1. Ordu Komutanlığı’na düzenlenen lavlı saldırı olayına da karıştığı öne sürülen Cemal B., sorgulanmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Polis, Cemal B. havaalanı transfer ile bağlantılı olduklarını tespit ettiği 7 kişiyi de Çubuk Havaalanı Transfer çeşitli ilçelerde gözaltına aldı.
“Devrimci Karargah” adlı sol bir örgütün İstanbul sorumlusu Çubuk Havaalanı Transfer olduğu ileri sürülen Cemal B. ve beraberindekilerin havaalanı transfer sorguları sürüyor.

Çubuk Havaalanı Transfer
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.