Çamlıdere Havaalanı Transfer
Çamlıdere Havaalanı Transfer

YÖK’ten yapılan açıklamada, Çamlıdere Havaalanı Transfer Başkanlık hizmetinde kullanılmak üzere yeni bir makam aracı alınması ihtiyacı doğduğu, bunun için 2008 yılı bütçesine Havaalanı Transfer ödenek konduğu belirtilerek, bu ihtiyacın 398 bin 914 TL’ye alınan araçla giderildiği bildirildi.

Yazılı açıklamada, bugün bir gazetede yer alan Çamlıdere Havaalanı Transfer ”1 yılda 3 Mercedes” başlıklı haberle ilgili açıklama yapılması gereği duyulduğu kaydedildi. Haberde, ” şöförlü araç kiralama görevde bir yılını dolduran YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan’a bir yılda üçüncü zırhlı makam aracı alındığının ifade Havaalanı Transfer edildiği” belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

”YÖK Başkanlığına en son 1994 yılında makam aracı alınmıştır. Bu araç, Çamlıdere Havaalanı Transfer geçen 15 yıl sonrasında zaman zaman arızalanmaya başladığı için zorunlu haller dışında kullanılmamaktadır. Bu nedenle YÖK Başkanlığı hizmetinde kullanılmak üzere yeni bir makam aracı alınması ihtiyacı doğmuş ve bir önceki yıl içinde hazırlanan 2008 yılı bütçesine konan bir ödenekle bu ihtiyacın giderilmesi şöförlü araç kiralama kararlaştırılmıştır. İhtiyaç, haberde yer aldığı gibi 600 bin TL değil, YÖK Başkanlığına 398 bin 914 TL’ye mal olan aracın Havaalanı Transfer alınması ile giderilmiştir. Bahsi geçen haberde yer aldığı gibi Başkanlığımıza 1 yılda 3 zırhlı araç alınması durumu söz konusu değildir.”

Ergenekon operasyonlarının ardından yaptığı açıklamalar ve ilişkide Çamlıdere Havaalanı Transfer olduğu insanlarla bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken ve ‘Ergenekon’un kara kutusu’ diye Havaalanı Transfer sıfat takılan Tuncay Güney yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı.

Gazete ve televizyonlara yaptığı açıklamalarda bu zamana daha çok üstü Çamlıdere Havaalanı Transfer kapalı konuşarak bir takım imalarda bulunan Güney ilk kez direk suçlamada şöförlü araç kiralama  bulundu. Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök hakkında şok iddialarda bulunan Güney, Özkök’ün de Havaalanı Transfer sorgulanması gerektiğini söyledi. Güney, Özkök’ün Veli Küçük’ü arayarak Abdullah Çatlı’nın gerçek kimlğini deşifre ettğini iddia etti.

Show TV’de ‘Haber Özel’ programına katılan Tuncay Güney yine çok çarpıcı Çamlıdere Havaalanı Transfer iddialarda bulundu. Ergenekon Terör Örgütü için ‘Susurluk’un babasıdır’ Havaalanı Transfer tanımını yapan Güney, Türkiye’nin üstünün Cumhuriyet altının ise derin devlet olduğunu söyledi.

2001 yılında gözaltına alındığı dönem bu işlerin üzerine gidilmediğini gidilmiş Çamlıdere Havaalanı Transfer olsaydı şimdi her şeyin açığa çıkmış olacağını ifade eden Güney, gözaltındayken kendisine işkence yaptığını öne sürdüğü Ergenekon’un tutuklu sanığı İstanbul eski Organize şöförlü araç kiralama Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’dan intikam alacağını belirtti. “İşkence ruhumu kararttı.” diyen Havaalanı Transfer Güney şöyle konuştu; “Dikkat ederseniz işkenceden sonra Amerika’ya kaçtım, yedi yıl konuşmadım. Devletle hiçbir şey paylaşmadım, şöförlü araç kiralama işkencenin intikamını alacağım! Bu yolda devam edeceğim.”

Türkiye’de gizli diktatörlüğün devamını isteyen grupların olduğunu ama Çamlıdere Havaalanı Transfer düzenlenen operasyonlarla birlikte bu kişilerin yüzlerindeki maskelerin düştüğü ve riyakârlıklarının ortaya çıktığını ifade eden Güney, “Monarşi ve şöförlü araç kiralama diktatörlük isteyenler panikledi. Onlar Havaalanı Transfer psikolojik savaşı kaybediyor.” diye konuştu.

Çamlıdere Havaalanı Transfer
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.