Beypazarı Havaalanı Transfer
Beypazarı Havaalanı Transfer

FIFA’nın, Beypazarı Havaalanı Transfer bu akşam İsviçre’nin Zürih kentinde düzenleyeceği tören ile Türkiye’ye verilecek ödülü açıklayacağı bildirildi. FIFA’nın Dünya Fair-Play Ödülü’nü, ”Futbol aracılığıyla dünya barışına yaptığı katkılardan dolayı” Türkiye’ye verdiği öğrenildi. FIFA’nın ayrıca, Havaalanı Transfer 6 Eylül 2008’de Erivan’da oynanan karşılaşmada barışa yönelik adımlar nedeniyle, bu anlamlı ödülü iki ülke arasında paylaştırdığı da kaydedildi.

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Beypazarı Havaalanı Transfer bakanlıktan çıkışından basın mensuplarının Ergenekon şöförlü araç kiralama operasyonu ile ilgili son gelişmeler konusundaki sorularına muhatap oldu. Şahin Havaalanı Transfer yargı bağımsızlığına vurgu yaptı, Eminağaoğlu’nun eleştirilerine cevap verdi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin’in ziyaretinin nedeninin Beypazarı Havaalanı Transfer sorulması üzerine Şahin, ”Başsavcı Engin’in aşağı yukarı her hafta Ankara’ya geldiğini, şöförlü araç kiralama geçen hafta da Ankara’da olduğunu” belirterek, şunları söyledi:

”Bugün de bana uğradı. İstanbul’da Adalet Bakanlığı olarak çokça yatırımlarımız var. İstinaf Beypazarı Havaalanı Transfer mahkemelerinin yeri ile ilgili. İstinaf mahkemesi yeri şöförlü araç kiralama ile ilgili birtakım problemler vardı, onları görüştük. Teknik İşler Dairesi ile tekrar değerlendirilecek. Sadece hizmete dönük, İstanbul’un Havaalanı Transfer yargısal faaliyetlerle ilgili fiziki ihtiyaçlarına dönük zaman zaman görüşmeler yaparız. Bu bağlamda bir görüşmeydi.”

”Ergenekon konusu gündeme geldi mi?” sorusunu Şahin, şöyle yanıtladı:

”Ben defalarca açıkladım. Ben yargı süreçlerine karışmam. Beypazarı Havaalanı Transfer Yargılama faaliyeti tamamen bağımsız yargı organlarımızın yapacağı bir iştir. Adalet Bakanı olarak Havaalanı Transfer bu konulara ne ben ne bir başkası müdahil olamaz. Türkiye’de kuvvetler ayrılığı ilkesi vardır. Yasama, yürütme ve yargı ayrı ayrı erklerdir, birbirlerinin işlerine karışmaz. Ben de yargının işine karışmam.”

Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) Başkanı Ömer Faruk Beypazarı Havaalanı Transfer Eminağaoğlu’nun açıklamalarının anımsatılması üzerine Şahin, şöyle konuştu:

”YARSAV bilindiği gibi bir dernektir. Yargı camiamızı temsil Beypazarı Havaalanı Transfer etmemektedir. Sayın Başkan’ı ben de izledim. Bu açıklamadan sonra benim hafızam da yenilendi, şöförlü araç kiralama o vesileyle sizlerle paylaşmak isterim. YARSAV, YARSAP haline dönüşmüştür. Yani savcılar ve yargıçlar Havaalanı Transfer partisi haline dönüşmüştür. Bu tür konuşmaları Sayın Deniz Baykal’dan dinliyorduk, bugün de Sayın Eminağaoğlu’ndan dinlemiş olduk.”

Beypazarı Havaalanı Transfer
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.