Atatürk Havalimanı Transfer
Atatürk Havalimanı Transfer

İşte dün Atatürk Havalimanı Transfer gece olanları görüyorsunuz. Yine, insanı hayrete düşüren lav silahlarından tutunuz, el bombalarına varıncaya kadar, binlerce mermiye varıncaya kadar… Bakıyorsunuz, harbe mi gidiyoruz ya, nedir bu? Bakın neler yapılıyor? Ne tür adımlar atılıyor? Bu şöförlü araç kiralama ülkede neler olmuş, neler oluyor, kim bilir? Bunlar daha işin başı… Daha neler gelecek? İnsanı bu düşündürüyor. Birilerinin bu işe güvenle cesaretle gitmesi gerekiyordu. Ben, buradan özellikle şunu söylüyorum: Bu noktada güvenle havaalanı transfer cesaretle vicdanının sesine uyarak adımı atan herkesi kutluyorum, tebrik ediyorum ve hayırlı olsun diyorum. Zira biz çocuklarımıza, torunlarımıza tertemiz bir Türkiye bırakmak zorundayız.

Bunun şu anda çalışmalarını, Atatürk Havalimanı Transfer adımlarını atıyoruz. Bu Türkiye’yi biz böyle kuracağız. Yoksa kuru hamasetle bu iş çözülmedi, çözülmez. Çok şeyler, bu ülkede sümen altına girdi. Bunları içimizde bilen çok arkadaşımız var. Biz de bunları çok iyi biliyoruz. Bunları maalesef bize yaşattılar. Bildiğimiz içindir ki bu konudaki hassasiyetimizi koruyoruz. Türkiye, adalet ve şöförlü araç kiralama emniyet üzerinde kalkınacaktır. Bunu, yola çıkarken söyledim. Ne dedik? Eğitim, sağlık ama arkasından geldik hemen, havaalanı transfer adalet ve emniyet. ‘4 temel taş üzerinde Türkiye’yi yükselteceğiz’ dedik. İşte bunlar, bunun çalışmalarıdır.”

AK Parti Genel Başkanı ve Atatürk Havalimanı Transfer Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmir, Eskişehir, Diyarbakır ve Mersin gibi büyükşehirleri ”ak belediyecilikle” tanıştırmak şöförlü araç kiralama istediklerini, bu noktadaki gayretlerinin farklı olacağını belirterek, ”Yerel idareciliğinin erbabı da ustası da AK Parti’dir. Bunu havaalanı transfer göstereceğiz” dedi.

Partisinin grup toplantısında Atatürk Havalimanı Transfer konuşan Erdoğan, 29 Martta yapılacak olan yerel seçimlere değindi. Partisinin adaylarını, bu hafta sonuna kadar belirlemeye şöförlü araç kiralama çalışacaklarını anlatan Erdoğan, ilgili kurullarının çalışmalarını sürdürdüğünü, gayretli ve geniş çaplı, tabana dayanan çalışmaların en kısa zamanda, havaalanı transfer en ideal şekilde neticesini vereceğini söyledi.

Türk siyasi tarihine ilkleri yaşatan Atatürk Havalimanı Transfer AK Parti’nin, 29 Mart seçimlerinin aday belirleme sürecinde bu yolu izlediğini vurgulayan Erdoğan, ”Parti içi demokrasi, şöförlü araç kiralama tüm kurallarıyla işletilmiş, teşkilatımızın her kademesi, sürecin içinde olmuştur. Her türlü görüş, havaalanı transfer eleştiri ve öneri dikkate alınmıştır. AK Parti’ye ve demokrasiye yakışan bir süreç işletilmiştir” diye konuştu.

”Türkiye genelinde, Atatürk Havalimanı Transfer gerek merkezi yönetim olarak, gerek yerel yönetim olarak yaptıklarımız bizi anlatmaya yeter. Yeter ki gerek milletvekili arkadaşlarım, gerek tüm teşkilatımız, gerek yöneticilerimiz şu yaptıklarımızı halkımıza mal etsinler. Bunu anlatsınlar yeter. İnanıyorum ki halkımızın feraseti, bu noktada AK Parti’nin yine yerelde de oylarını artırarak geleceğe yürümesini sağlayacaktır. Biz kısır siyasi çekişmelerin içerisine girmeyeceğiz. Sadece yaptıklarımızı anlatacağız. En küçük birimden mezraya kadar, büyükşehirlerde, illerde, ilçelerde neler yaptık, bunları halkımıza mal şöförlü araç kiralama edeceğiz. Önümüzdeki projelerdi de halkımıza anlatacağız. Biz siyasete dürüstlüğü, şeffaflığı, samimiyeti hakim kılmış bir partiyiz. Biz milletle aynı dili konuşan, milletle gönül birliği yapmış bir partiyiz. Seçim meydanlarına yine bu ruh ve anlayışla çıkacak öncü parti, ilklerin partisi olma mesuliyetimizi yerine getireceğiz. Etnik, dini, milli, milli duygular üzerinden asla siyaset üretmedik, üretmeyeceğiz. Bugüne kadar nasıl 70 milyon vatandaşımızı kucaklayan bir parti olduysak, seçim sürecinde de sonrasında da aynı kucaklayıcı anlayışımızı muhafaza edecek ve bunu gittiğimiz her yerde halkımıza anlatacağız. İzmir, Eskişehir, Diyarbakır, Mersin gibi büyükşehirlerimizi ak belediyecilikle tanıştırmak istiyoruz. Bu noktadaki gayretimiz farklı olacaktır. Ak belediyecilikten bu illerimiz de nasibini alsın şöförlü araba kiralama istiyoruz. Alamadığı için farklılığı görüyoruz. Bunun için projelerimizi, yapacaklarımızı hazırladık, hazır. Bunları seçimde masaya yatıracağız. O illerdeki vatandaşlarımızın ak belediyeciliğin ne olduğunu örneklerle görmesi, havaalanı transfer tanıması gerekiyor. Antalya, Konya, Kayseri, Kocaeli, Erzurum, Sakarya, Samsun, Bursa, Gaziantep, Ankara ve İstanbul’u nereden alıp, nerelere taşıdığımızı, bu vatandaşlarımızın iyi görmesi lazım. Yerel idareciliğin erbabı da ustası da AK Parti’dir. Bunu göstereceğiz.”

Konuşmasında AB ile Atatürk Havalimanı Transfer ilişkilere de değinin Erdoğan, AB projesinin, her zaman hükümetin öncelikli projesi olduğunu, şöförlü araç kiralama kendilerinin de bu hedef doğrultusunda havaalanı transfer çalıştıklarını söyledi. Bu konuda önemli eşikleri geçtiklerini belirten Erdoğan, şunları söyledi:

”Katılım müzakerelerini başlattık. Atatürk Havalimanı Transfer Hükümet olarak ev ödevimizi kararlılık ve samimiyet içerisinde yapıyoruz. AB projesi, her zaman hükümetimizin önemli projesi, temel hedefi oldu. İktidar geldiğimiz andan itibaren bu hedef doğrultusunda çalıştık. AB üyelik sürecinde Türkiye’nin yapması gerekenlerin yanında, AB’nin de yapması gerekenler var. Biz AB’nin müzakere sürecinde Türkiye’ye eşit ve adil davrandığını somut olarak görmek istiyoruz. AB tarafının kamuoyunun şevkini ve şöförlü araç kiralama heyecanını kıracak, adalet ve eşitlik duygusunu zedeleyecek politikalardan ve açıklamalardan uzak kalmasını hassasiyetle arzu ediyoruz. Her dönem başkanlığını adeta iki fasıl açma alışkanlığı içerisinde sürdüren AB’yi anlamıyoruz. Niye yani? havaalanı transfer Bunu bir rutine bağlamanın anlamı nedir? Bugüne kadar hangi ülkeye böyle bir rutin uygulaması yaptınız? Bunu anlamakta zorlanıyoruz. Biz dersimizi çalışıyoruz. Bu niye 3, 4 olmuyor? Bunun üzerinde duracağız.”

Atatürk Havalimanı Transfer
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.