7 24 Transfer
7 24 Transfer

El bombalarının 7 24 Transfer bir kutu içerisindeki yumurta kartonuna dizili olduğu görüldü. Diğer mühimmatlar da ambalajlar içerisinden çıkartıldı. Kazıda çıkan mühimmatın yeni ve havaalanı transfer kullanıma hazır olması ise dikkat çekti.

Daha önce bulunan silahlarda numaralar 7 24 Transfer silinmişti ama bulunan son cephanelikte seri numaralarının olması soruşturmasının derinleştirilmesi açısından bir şans şöförlü araç kiralama olarak değerlendiriliyor. Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, ‘Mahkeme bizden istediği takdirde biz de MKE olarak havaalanı transfer bu numaraların hepsini verebiliriz’ dedi.

New York Post gazetesinin haberine göre, 7 24 Transfer California’nın Silverado Canyon kentinden Greg Hardesty, kızının 14 bin 528 SMS mesajı gönderdiğini gösteren 440 sayfalık faturayı görünce önce güldüğünü ve bunun olanaksız olduğunu düşündüğünü, ancak hesap makinesiyle şöförlü araç kiralama ankara hesaplayınca bunun mümkün olduğunu görünce şoke olduğunu anlattı.

Geçen ay günde 484 ve 2 dakikada bir SMS gönderen 7 24 Transfer kızı Reina’nın 12 ve 13 yaşlarındaki kız çocuklarında sıklıkla görülen “SMS takıntısı”na yakalandığını anlayan Hardesty, kızının cep telefonu kullanımına kısıtlama getirdiğini belirtti.

Ayda 30 dolar sabit ücret karşılığı sınırsız kısa mesaj 7 24 Transfer gönderilebilen bir tarifeleri olmasaydı Hardesty ailesi, SMS başına 20 centten 2905 dolarlık fatura ödeyecekti.

Yeni Zelanda’da 16 yaşındaki Hannah Brooke adlı genç kızın her ay 7 24 Transfer 6 bin SMS gönderdiği ve mesajlaşmak için arkadaşlarının cep telefonlarını ödünç aldığı bildirilmişti.

Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında yaptığı konuşmada, 7 24 Transfer defalarca hatırlatmalarına rağmen, anamuhalefet partisi CHP’nin lideri Deniz şöförlü araç kiralama Baykal’ın, devam etmekte havaalanı transfer olan hukuk sürecine, her fırsatta müdahale etmek istediğini söyledi.

Anamuhalefet partisi liderinin hukuk fakültesi mezunu olduğunun ve 7 24 Transfer bir süre avukatlık yaptığının da bilindiğini ifade eden Erdoğan, ”Üzerinden çok zaman geçti ama herhalde hukukun havaalanı transfer temel ilkelerini benden daha iyi bilir, unutmamıştır” diye konuştu.

”Dikkat ediniz, bir dönem geliyor, Meclis zabıtlarına bakıyorum, 7 24 Transfer çok enteresan, ‘çetelerle mafyayla Gladio ile mücadele edilmeli’ diyor. Ama bir dönem geliyor çetelere, mafyaya avukatlık yapıyor. Bir dönem, çetelerin üzerine gidilmesi için soru önergesi veriyor. Bir dönem geliyor, ‘ıvır, zıvır’ ifadesini kullanıyor. Bir dönem, ‘şeriatın kestiği parmak acımaz’ diyor, 6 ay geçince, hukuka, savcılara, hakimlere kontrolsüz şekilde hücum ediyor. Neden korkuyorsunuz, Sayın Baykal? Neden çekiniyorsunuz? Bağımsız şöförlü araç kiralama mahkemeler, gerekenleri, gereken usullerde yapıyorlar, Neden? Telaş etmenize hiç gerek yok. Anadolu’da güzel bir laf var; ‘abdestinden şüphesi olmayanın, namazından şüphesi olmaz.’ Olay bu kadar basit. Bazı isimlerle gönül bağınız, havaalanı transfer iletişiminiz, ilişkiniz olabilir. Bu ülkenin savcısı, hakimi soruşturmasını yapar, kararını verir, masumsa masumiyetini açıklar, şüpheliyse mahkemeye zaten sevkeder. Bu paniğiniz ne? Hiç korkmayın, telaş etmeyin. Hele hele mahkemeler üzerinde siyasi baskı oluşturmaya hiç yeltenmeyin.

Bir kez daha söylüyorum; aksi ispat edilene kadar, herkes masumdur. 7 24 Transfer Bizim hukuka bakışımız, tutuklananlara, yargılananlara bakışımız budur. Akla karanın, şöförlü araç kiralama er geç açığa çıkacağından biz şüphe duymuyoruz. Gelin, siz de adalete, hukuk sistemine güvenin. Gelin, siz de bu ülkenin hakimlerine, havaalanı transfer savcılarına, mahkemelerine güvenin. Lütfen, mesuliyet makamında birisi olarak, elinizi ve dilinizi hukukun üzerinden çekin.”

7 24 Transfer
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2004 yılında Çizgi Grup bünyesinde kurulan Havaalanı Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama ürün ve hizmetleri ile internet alanı'nın belirleyicisi olmaya devam ediyor.